برای خرید از کتابخانه نهج البلاغه شما اطلاعات خود را ثبت خواهید کرد و در همان صفحه شما به‌صورت قوانین و مقررات ما را پذیرفته و ملزم به رعایت و اجرای آن هستید. این قوانین براساس قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران و منطبق با سیاستگذاری‌ها و قوانین وزارت صنعت و معدن (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی)، وزارت ارشاد (ساماندهی) و انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی تهیه و اجرایی شده است. این قوانین درصورت تغییر در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد و از طریق پنل کاربری و رایانامه(پست الکترونیکی) به‌اطلاع شما خواهد رسید. توجه داشته باشید، استفاده از سیستم به‌صورت متناوب به‌منظور پذیرش کلیه قوانین بروزرسانی شده است. درصورت عدم موافقت با قوانین فوق مراتب را از طریق پست الکترونیک info@nahjolbalagheiha.ir به اطلاع ما برسانید و یا حساب کاربری خود را غیر فعال سازید.

کتب چه موقع به دست ما می‌رسد؟

بسته در اولین روزِ کاریِ پس از روز خریدتان، با اتوبوس به باربری شهرتان ارسال می‌شه که معمولا 24 الی 48 ساعته، محموله می‌رسد. به محض رسیدن بسته به باربری شهرتان، با شما تماس می‌گیرند.
✅ نکته: امکان ارسال با پست میسر نیست چون هزینه پست بنا به وزن انجام می‌شه و هر کیلوگرم 10 هزار تومان می‌باشد
توضیحات:
– هزینه ارسال بسته به عهده خریدار می‌باشد که پس از رسیدن بار به مقصد پرداخت می‌گردد.

– داخل هر کارتن 40 عدد کتاب وزیری و یا 80 عدد پالتویی قرار می‌گیرد و هزینه ارسال از 20 الی 25 هزار تومان می‌باشد. در هر کارتن حتی اگر 1 جلد هم قرار بگیرد همین مبلغ هزینه تعلق می‌گیرد.